Цицодрайфус
Грозен прошляк с бира в ръка на пл. Орлов мост в гр. София който има увиснали цици
– Видя ли цицодрайфус? Там се разхожда
Грозен прошляк с бира в ръка на пл. Орлов мост в гр. София който има увиснали цици
– Видя ли цицодрайфус? Там се разхожда
Надървен
В състояние на ерекция
Виж на тоя как му се е натетерил кура
Най-убавото училище ЕЛИТА
Влади, бате, ше ходи у кофата!
голям зубрач
Ей, Уебстър, ела тука да сметнеш нещо.
образ, на когото хората обичат да се смеят/подиграват, известен с нелепото си поведение и/ли външен вид; еквивалент на английското „lolcow"
Примери: Lil Pimi / PMI, Метатрона, Емили Тротинетката, Чеченеца
– Абе, к'во мислиш? Наистина ли Метатрона ще бие Пимито?
– Спирай рилчетата. Само ме занимаваш с няк'ви покемони…
***
Я го виж пък тоя! Всеки ден излизат нови покемони xD
букв. означава добив на мезга (сироп) от растение
прен. смуча, източвам ресурси, нагрухвам се
Наш'те поредни „спасители“ се намезгаха от държавната хазна, а реформи уж щяха прокарват.
(също нагмьежванье) идва ми луд късмет, удрям голяма печалба, печеля Джакпота.
Снощи Борето така се нагмежил, брат. Отишъл в нек'во казино и почнал да играе на някаква машина и на петата врътка ударил Джакпота, брат. Е, кажи ми тоя не е ли нек'ав страшен късметлия.
не мога да произнеса звука „р“ в българските думи
ПГестани да Гугаеш, пГостак с пГостак!
обикновено така евроатлантическата пета колона от българофоби и туркофили у нас наричат онази част от българското общество, която не иска да живее в бедност, мизерия, западно-колониално робство и деградация на ценностите. Терминът служи като опит за обида от страна на българофобите (евроатлантици), срещу онези, които искат мир с Русия.
Той обича България и народа си и не иска да живее в концлагера „ЕС“, той е копейкаджия.
забавно и закачливо обръщение към жена която се казва Петя. Употребява се като игра на думи и букви: Пете – Петле, не трябва да се тълкува като иронично обръщение.
Тая Петя е толкова красива, че дори и секси, а и се облича чат-пат с шарена и пъстра рокля, че всички от компанията и викаме: Пете – Петле!