копейкаджия
Обикновено, така евроатлантическата пета колона от българофоби и туркофили у нас, наричат онази част от българското общество, която не иска да живее в бедност, мизерия, западно – колониално робство и деградация на ценностите. Терминът слъжи като опит за обида от страна на българофобите (евроатлантици), срещу онези, които искат мир с Русия.
„Той обича България и народа си и не иска да живее в концлагера „ЕС“, той е копейкаджия“